Online marketing

 

Online marketing je v součastnosti bezesporu  nejlevnější a nejlépe měřitelnou formou komunikace. Vytěžte z vašich internetových stránek maximum! Online komunikace je lehce měřitelná, průhledná a velmi efektivní. Počet návštěvníků vašich stránek a konverze stránek (neboli počet objednávek, počet vyplněných dotazníků, počet registrací ...) jsou dva základní parametry, které přímo ovlivňují váš obrat.Přivedeme na váš web dostatek kvalitních návštěvníků a zvýšíme konverzi vašich stránek. Stejně tak, jako vše ostatní, lze i online marketing dělat tzv. "na koleni" a donekonečna zkoušet co by mohlo zafungovat. Pokud však nechcete zbytečně utrácet peníze, využijte našich zkušenosti a proveďte váš online marketing cíleně a profesionálně. Zvýšíte tím i hodnotu vaší značky.

Email marketing je velmi rozšířenou a cenově nenákladnou formou online komunikace. Už jste vyzkoušeli emailing? A jaký byl výsledek - mnoho spamu a nedoručené pošty, o něco lepší výsledek v počtu návštěvníků stránek, ale žádná objednávka? Důvodem můžou být například všeobecné emailové adresy, které poskytuje většina provozovatelů direct marketingu, chrání se tak proti zákonu o ochraně osobních údajů a za nemalé peníze Vám tak poskytnou emailové adresy, veřejně dostupné všem, které si mimochodem můžete najít i sami. Problém ale spočívá v tom, že pošta, zaslaná na info adresu, končí většinou v koši nebo v nežádoucí poště (spam) - příjemce z této adresy (většinou recepční, sekretářka) dostává podobných "spamů" denně desítky a sama nemá rozhodovací pravomoce, je iluzí myslet si, že nabídku "posune" dál řediteli nebo jiné odpovědné osobě.

Nebo jste zvolili předmět zprávy typu "Nejlepší nabídka na trhu"...? Tak to může být také důvodem k vyhození nabídky do koše. Co byste udělali Vy s takovýmo emailem? 

I parametry přímo na webové stráce silně ovlivňují výši konverzi emailové komunikace, optimální je vytvořit tzv. call-to-action mikrostránku nebo formulář. Mějte na myslí, že máte zhruba 4 vteřiny na to, abyste nového návštěvníka Vaší stránky oslovili a aby vstoupil do Vaší elektronické prezentace dál a zůstal tam déle. Pak teprve máte šanci na prodej!

Objednejte si vaši první konzultaci ZDARMA ZDE

Bezplatná konzultace

 

Online marketing pro Byty Vítkov

Online Vitkov

Online marketing pro Byty Vltava

Online Vltava

Online marketing pro Software hosting

Online SW hosting

Online marketing pro Infinit

Online Infinit

Online marketing pro Stros

Online Stros

 Online marketing pro Alfin

Online Alfin

Rozhovor online marketing